19. Tomasz Filipowicz (P) - fot

List od Tomasza

 

Tomuś jest bardzo wrażliwym i inteligentnym chłopcem. W 2019 roku zdiagnozowano u niego Zespół Aspergera. Dzięki wsparciu darczyńców i Stowarzyszenia Sursum Corda regularnie uczestniczy w terapii psychologicznej. Tomuś od lat interesuje się piłką nożną, uwielbia zbierać karty z piłkarzami, wie wszystko na temat swoich ulubionych reprezentacji i bardzo lubi grać w piłkę z Tatą. Tomuś uwielbia matematykę i historię, bardzo lubi zgłębiać ciekawostki na temat otaczającego go świata. Jego pasją są także gry komputerowe.

Dowiedz się więcej: www.chcepomagac.org

Panini FIFA WORLD CUP 2022 AXL Megazestaw startowy dla Tomasza - list 19

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Panini Fifa World Cup Qatar 2022 Puszka 48 Kart dla Tomasza - list 19

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej Blue Media. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk