18. Patryk Mrowca (P) - fot

List od Patryka

 

Patryk jest pogodnym i wesołym chłopcem. Dużo mówi i wszędzie go pełno. W tym roku zaczął pierwszą klasę i radzi sobie całkiem dobrze. Bardzo ładnie czyta. Najbardziej przepada za zajęciami z informatyki i gimnastyką. Lubi bawić się z kolegami i koleżankami z klasy. Mają wspólne hobby – zbieranie kart z pokemonami. Kilka miesięcy temu miał kolejny już zabieg zakładania drenów do uszu, by mógł lepiej słyszeć, gdyż ma niedosłuch od urodzenia. Ogólnie stan zdrowia Patryka na ten moment jest stabilny. Jego głównym schorzeniem była młodzieńcza białaczka mielomonocytowa…  18 listopada będziemy obchodzić 6 rocznicę przeszczepu szpiku.

Dowiedz się więcej: www.chcepomagac.org

LEGO Minecraft Piekarnia 21184a dla Patryka - list 18

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

LEGO Minecraft klocki Pasieka 21165 dla Patryka - list 18

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej Blue Media. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk