Karol-list-6

Karol – list nr 6

Karolek uwielbia rysować, wszędzie zabiera kredki i kartki papieru. Wielką radość sprawia mu układanie klocków Lego. Uwielbia zwierzęta, dlatego pieniądze z komunii przeznaczył na wymarzonego żółwia, o którego bardzo się troszczy. Jest mądrym, wesołym chłopcem. Opiekuje się i troszczy o swoich młodszych braci. Pomaga im przezwyciężyć trudności. Jego marzeniem jest zestaw Lego Minecraft Spaczony Las, Lego Minecraft Zniszczony Las oraz Lego Minecraft Przygoda w Tajdze.

 

Karolek uwielbia rysować, wszędzie zabiera kredki i kartki papieru. Wielką radość sprawia mu układanie klocków Lego. Uwielbia zwierzęta, dlatego pieniądze z komunii przeznaczył na wymarzonego żółwia, o którego bardzo się troszczy. Jest mądrym, wesołym chłopcem. Opiekuje się i troszczy o swoich młodszych braci. Pomaga im przezwyciężyć trudności.

LEGO MINECRAFT Spaczony las dla Karola - list 6

Link do produktu

Zarezerwowany

LEGO MINECRAFT Zniszczony portal dla Karola - list 6

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

LEGO MINECRAFT Przygoda w tajdze dla Karola - list 6

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej Blue Media. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  Cena prezentu nie zawiera kosztu przesyłki. Jeśli możesz dolicz go do sumy darowizny.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk