Helenka-list-38

Helenka – list nr 38

Cześć Mikołaju! To ja, Helenka! Mam dopiero 1,5 roczku i bardzo ciekawi mnie świat, który poznaję razem z moim ulubionym pluszakiem, z którym nigdy się nie rozstaję. Lubię kiedy moje starsze rodzeństwo czyta mi książeczki – kiedyś to ja im będę czytać. Uwielbiam też pomagać mamusi w kuchni i dlatego bardzo Cię proszę o drewnianą kuchnię do zabawy oraz zestaw akcesoriów kuchennych – a ja za to, obiecuję Ci, że będę grzeczna tak jak do tej pory. Bardzo Ci dziękuję.

Kuchnia drewniana dla Helenki - list 38

Link do produktu

Zarezerwowany

Zestaw drewnianych akcesoriów dla Helenki - list 38

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej Blue Media. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  Cena prezentu nie zawiera kosztu przesyłki. Jeśli możesz dolicz go do sumy darowizny.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk