54. Hania Matiaszewska

Hania – list nr 54

Hania jest bardzo pogodną i wesołą 3,5-letnią dziewczynką. Pomimo, że zmaga się z wieloma trudnościami wynikającymi z choroby i niepełnosprawności, małymi krokami dąży do samodzielności i sprawności. Lubi bawić się ze starszą siostrą Zosią. W tym roku została też przedszkolakiem. Do przedszkola chodzi chętnie, zdobywa tam nowe wiadomości i umiejętności. Największe trudności sprawia jej jedzenie. Zmaga się z ogromną wybiórczością pokarmową i dysfagią. W tym roku nauczyła się chodzić, mówi też pierwsze słowa. Od Świętego Mikołaja chciałaby dostać zabawki edukacyjne.

Drewniana gra MARCHEWKI I ROBACZKI ZA3818 dla Hani - list 54

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Układanka edukacyjna Melissa & Doug Counting Shape Stacker Child dla Hani - list 54

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Piramidka ze Zwierzętami TOOKY TOY Klocki Wieża dla Hani - list 54

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej Blue Media. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  Cena prezentu nie zawiera kosztu przesyłki. Jeśli możesz dolicz go do sumy darowizny.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk