13. Alicja Świgut

Alicja – list nr 13

Alusia urodziła się z wadą obu stópek. By móc chodzić przeszła siedem operacji ortopedycznych, które sprawiły, że dzisiaj chodzi. I choć przed nią ciągle niepewność o jej sprawność, stara się funkcjonować jak zdrowe dzieci, na miarę swoich możliwości. Jest radosna, uwielbia przebywać w gronie swoich kolegów i koleżanek, kocha basen, a w przyszłości chce być strażakiem. Jest zafascynowana strażą pożarną i wszystkim co się z nią wiąże. Należy też do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej przy OSP. Jest bardzo wrażliwą i cudowną dziewczynką.

Poduszka Legro dla Alicji - list 13

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

Samochód strażacki z drabiną PLAYMOBIL dla Alicji - list 13

Link do produktu

Kupiony

Zarezerwowany

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję samodzielnego zakupu prezentu dla naszego podopiecznego.
  Możesz skorzystać z sugerowanego linku powyżej lub wybrać własny sklep z identycznym produktem. Pamiętaj, że czekamy na potwierdzenie zakupu (prześlij mailowo: mikolaj@sc.org.pl) przez 24 godziny. Brak potwierdzenia oznacza, że produkt będzie dostępny ponownie dla innych Dyplomowanych Mikołajów, którzy pragną podarować wymarzony prezent naszemu podopiecznemu.

  Dziękujemy!
  Wybrałeś opcję wpłaty darowizny. Przechodząc dalej, skorzystaj z bramki płatnościowej Blue Media. Mikołaj zakupi za przekazaną kwotę wybrany przez Ciebie prezent lub prezenty.

  Cena prezentu nie zawiera kosztu przesyłki. Jeśli możesz dolicz go do sumy darowizny.

  • 35 zł
  • 15 zł

Insufficient stock

×

Koszyk